شرکت لعران در سال 1361 با هدف تولید و ساخت المنت حرارتی برای استفاده در  لوازم خانگی و صنایع مختلف کشوردر شهرک صنعتی حاجی آباد شهرستان گرمسار، در زمینی به مساحت 21000 مترمربع با زیر بنای 4000 متر مربع ، تاسیس و  و به بهره برداری رسید.

این شرکت درسال 1365  تجهیزات ، ماشین آلات تولیدی مورد نیازخود را ازشرکت کانتال سوئد  خریداری و با استفاده دانش فنی  روز دنیا شروع به تولید و ساخت المنت های حرارتی نمود .

 درسال های اولیه شروع به تولید و تامین المنت های حرارتی برای لوازم خانگی از قبیل: سماور، پلوپز ، لباسشویی نمود.  و پس از آن  اقدام به تولید المنت برای صنایع مختلف کشورمانند: نفت و گاز، پتروشیمی ، نیروگاهای برق، صنایع  صنایع پلاستیک، صنایع پزشکی ، صنایع دارویی نمود. 

  شرکت لعران افتخار دارد که امروزه بیشتر 20 میلیون المنت حرارتی تولیدی این شرکت در ایران و کشورهای همسایه ، از اتوی برقی تا پالایشگاههای نفت و گاز حرارت دقیقی را تولید و میلیونها نیاز را با حرارتی مطمئن ، دقیق و پایدار برآورده مینماید.  

این شرکت آمادگی کامل جهت تولید انواع سفارشات شمارا دارد .لذا برای هرگونه سفارش یا مشاوره در زمینه المنت حرارتی با ما تماس برقرارکنید.

 

کارخانه 2  

 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت لعران می باشد.